צילום חתונות

דרור הפקות היא חברת אירועים ידועה בקרב תושבי הדרום. בחברת דרור הפקות, אנחנו גאים בכך שאנחנו מעניקים שירות מעולה מא' ועד ת' בכל הקשור לצילום חתונות והלקוחות הרבים שלנו יעידו על כך. אנחנו מציעים שירותי צילום חתונות על ידי צלמי חתונות מצטיינים בעלי ניסיון רב אשר משתמשים בציוד מקצועי ויוקרתי כי האירוע שלכם צריך להיות ללא פשרות. לא רק שהשירות שלנו איכותי ומקצועי, אלא גם שהמחירים שאנחנו גובים על שירות זה הם יוצאים מן הכלל כדי שתושבי הדרום יוכלו לקבל שירות מקצועי במחיר הוגן.

חברת דרור הפקות צילמה מאות חתונות לאורך השנים, וצלמי החתונות שלו עוסקים בתחום למעלה מ-20 שנה. היצירתיות, הסגנון המיוחד שלנו והיחס האישי והחם הוכיחו את עצמם פעם אחר פעם אצל זוגות רבים של מתחתנים אשר נהנו מהשירות שלנו והמליצו עלינו לחבריהם. המחויבות שלנו לעבודה מקצועית לא מוטלת בספק. אנחנו רוצים לתת לכל לקוח שלנו את הטוב ביותר וזה בדיוק מה שהם מקבלים וגם אתם תקבלו אם תצטרפו למעגל הלקוחות שלנו.

אם אתם זקוקים לשירותי צילום חתונות, נשמח להציע לכם את שירותינו. נשלח אליכם צוות של צלמים מקצועיים לצרכים השונים. צלם לצילומי הבוק שלפני החתונה, צלם וידאו וצלם סטילס ונפיק עבורכם את החתונה על הצד הטוב ביותר. 

התקשרו עכשיו וקבלו פרטים נוספים אודות צילום חתונות אצל דרור הפקות.