צילום בריתות

יש משהו מאוד מיוחד באירועי הבריתות. אירוע ברית מילה לבן או בריתה לבת הם בדרך כלל אירועי יום וחברים ובני משפחה רבים מגיעים כדי לשמח את המשפחה שזה עתה נולד/ה להם תינוק/ת. אירועים אלו הם מאוד משמחים, ובניגוד לאירועים בהם מרכז העניינים זה בני הזוג, פה יש תינוק קטן שלא מודע כלל לכך שעורכים לו אירוע, וזה מפנה להוריו את האירוע כדי באמת לשמוח וליהנות עם החברים ובני המשפחה ואת הרגעים הנפלאים האלו שווה לתעד, כדי שהתינוק ידע איזה אירוע נהדר ערכו לו הוריו. 

צילום בריתות זוהי משימה לא פשוטה. בכלל, צילום אירועים צריך להתבצע עם תכנון נכון של הצלמים המקצועיים כדי שיהיה ניתן לתפוס כל רגע חשוב בעדשת המצלמה. צילומי סטילס מקצועיים יתבצעו באירוע הברית את עצמו, צילומים יחד עם הרב, הסנדק והתינוק הקטן, אך גם צילומים של האורחים שמגיעים, ושל בני המשפחה מצטלמים ביחד לכבוד המאורע. בנוסף לכך, יש כאלו שירצו לצרף צילומי וידאו שינציחו את החוויה, שיכילו ברכות של האורחים כלפי התינוק שיוכל לשמוע אותן כשיגדל וישמח לראות איך בני משפחתו חיו והרגישו באותם רגעים כשהוא היה קטן, בלי לדעת איזה עתיד צפוי לו. הרגעים הפשוטים האלו יכולים להיות מאוד משמעותיים ובעלי רגע ככל שהזמן חולף, וחבל מאוד שלא יהיו לכם צילומים מהברית או הבריתה.

דרור הפקות מספקת שירותי צילום והפקת אירועי ברית. אנחנו זמינים בטווחים קצרים לאור הדרישה של התפקיד כאשר מדובר בעבודות צילום מסוג זה. נשמח לעמוד לשירותכם.

רוצים צלם לאירוע ברית? צילום לבריתה? התקשרו עכשיו לדרור הפקות!