איך לבחור צלם לבת מצווה?

בת מצווה הוא אירוע חשוב למשפחה ובמיוחד לילדה שחוגגת אותו והופכת לנערה קטנה. כדי שתישאר לכם מזכרת מתוק מהאירוע, כדאי שתשקיעו בצלם אירועים מנצח. הנה 7 דגשים שאתם צריכים לחשוב עליהם לפני שתבחרו צלם לחגיגה שלכם.

דגשים בבחירת צלם בת מצווה

מוניטין זה דבר חשוב

תבררו עם משפחה, חברים וילדים מהשכבה של הילדה שלכם לגבי צלמים פוטנציאליים שיכולים להתאים לצילום האירוע. כדאי לבחור במומחה שיש לו מוניטין מעולה בצילום אירועים אחרים. כמו כן, כשאתם בוחרים מועדונים לבת מצווה של הילדה שווה לכם לשאול את בעלי המועדונים אם הם עובדים עם צלמים מומלצים.

תבררו מה כותבים עליו באינטרנט

הרשתות החברתיות היום עוזרים לנו הרבה בתהליך בחירת הספקים שלנו. אתם יכולים לבדוק בפייסבוק או באתרים של דירוג ספקי אירועים מה הביקורות על הצלם ולבסס את ההחלטה שלכם לפי זה.

תראו עבודות קודמות שלו

תיק עבודות היא אינדיקציה טובה לראות את העבודות שהצלם הכי מתגאה בהם, רמת העבודה שלו ואם הוא מצלם תמונות ייחודיות שהתחברתם אליהם.

בעל מקצוע שנמצא הרבה זמן בתחום

כדי לא ליפול על צלם שישאיר אתכם עם תמונות חובבניות, תבדקו שהצלם שאתם לוקחים עובד שנים בתחום הצילום ושהוא עובד עם ציוד מקצועי וצוות מיומן.

עסקה משתלמת היא המפתח

כדי לקבל עסקה משתלמת, כדאי שתראו אם הצלם שלכם מספק עסקות של כמה שירותים כמו למשל, צילום בוק של ילדת בת המצווה בלוקיישנים מעניינים, הפקת קליפ בת מצווה שיוקרן במהלך החגיגות, צילום סטילס וצילום עם מצלמות וידאו שיצלמו את האירוע מתחילתו ועד לסופו.

נהלו משא ומתן

כדי לצאת מורווחים כמה שיותר, כדאי שתנהלו משא ומתן עם חברת הצילום לגבי השירותים שהם מספקים והמחיר שהם מבקשים. תנסו להגיע לעמק השווה ולמצב שהם מציעים עסקה טובה במחיר אטרקטיבי.

יחס אדיב

כשאתם מגיעים לפגישת היכרות עם הצלם, תראו שזורם לכם איתו. מומלץ אפילו להביא את הילדה שתכיר אותו לפני כי הוא ואתם הולכים לבלות לפחות יומיים שלמים ביחד בצילומים לבוק ובבת מצווה.

דרור הפקות – חברת הצילום שלכם בדרום

דרור הפקות מצלמת אירועי בת מצווה ברמה איכותית ומיוחדת במחירים משתלמים לכל משפחה. אנחנו מבינים את חשיבות בת המצווה עבורכם וחשוב לנו להוציא צילומים מקצועיים שילוו אתכם למשך כל החיים! אנחנו נדאג להעניק לכם תחושה רגועה בראש שקט למשך כל האירוע ונדאג שיהיה איתכם צוות מיומן שיידע לצלם את כל הרגעים המרגשים והייחודיים שתחוו בתור משפחה.

מעוניינים להתייעץ איתנו לגבי צילום בת המצווה שלכם?

נשמח לקבוע איתכם פגישת היכרות ראשונית בטלפון: 08-992-6740